Anni hobilehekülg

Minu erinevate hobide pesapaik

Mõnus päev perega 8.07.2011 9 juuli 2011

Filed under: Uncategorized — Anni @ 10:35 e.l.
Tags:

Meie issil on puhkus ja me otsustasime esimese nädala viimase puhkusetööpäeva 😛 veeta koos midagi toredat tehes. Seadsime auto loomaaia poole. Natuke küll pelgasime, kas liiga kuum ei ole (kraadiklaas näitas siiski 30 kraadi ), kuid mere ääres oli mõnus tuuleke.

Tulema hakkasime enne lõunasööki, seega kõhud olid kohale jõudes juba päris tühjad. Haarasime Selverist kaasa sooja  toitu ja kukleid. Loomaaias pidasime mõusa pikniku, sõime kõhud punni ja jalutuskäik võis alata.

Eelmisel korral olid Väiksemal suured lemmikud linnud. “Tibu-tibu!” käis muudkui. Seekord aga teatati resoluutselt, et “Ei tah!”. Naiste tujud! 😀

Kaamel läks juba rohkem peale.

Vaatasime üle ka uue kiisude maja. Meie papa käis seal ehitamas muide. 😛 Kahes esimeses puuris ei olnud kedagi näha. Eelviimses magasid kaks kiisukest seljad vastamisi päris esimese seina ääres, niiet olekspeaaegu märkamata jäänud. Viimasesoli üks huvitava magamisasendiga kass. 😀

No, võib ka nii! 😀

Piisonite juures meeldis Väiksemale trepist üles-alla käia. Tal mingi oma diil puidust teede ja treppidega vist. Kui jalutamas käime, siis üle silla ja üle raudtee minnes, on kindlasti avja kärust välja tulla ja ise kõndida.

Järgmiseks linnud

ja paksunahaliste maja.

Karvutud rotid polnud just suurem asi nunnud.

Väiksemale ussid ja kilpkonnad ei meeldinud, kriiskas muudkui “Ei tahaaa!”

Suurema lemmik oli tiiger.

Mõmmid meeldisid mõlemale väga.

Hüään oli end mõnusalt magama sättinud.

Ahvid-pärdikud tegid lastele pikka aega nalja.

Veel võimalikke leboasendeid.

Nii sabad-käpad püsti nad veel hulpisid. Kade meel tuli kohe, oleks ka tahtnud enda vahepeal kasta. 😀

Vahepeal olid veel mõned kitsed, Väiksema lemmikud (” Näe kitseke! Väike kitseke!”) ja siis suundusime suurte linude poole.

Selleks ajaks hakkasid lapsed väsima. Kell oli  peaaegu 18, olime kolm tundi juba ringi tatsanud. Poole ringi peal jäid lapsed magma.

Suvalistemöödujate kommentaar oli, et eks kakulised olegi sellised igavad. 😀 Enne poolt seitset väljusime lõpuks. Ülimõnusad 3,5h!

Väiksemaga polnud hullu, las magas oma kärus, kuid Suurema käru pidime ju ära andma. 😀 Vaeseke magan nii sügavalt, et hüüdmine teda üles ei ajanud. Lõpuks haaras issi lapse õlale. Lause “Lähme ostme jäätist!” oli õnneks totaalselt äratava võimega. 😀

Kuina Väiksem nii ilusti magas, siis otsustasime teda üles mitte ajada ja tegime jalutustiirud Rocca keskuses. Vesisistasin uute õmblus-tikkimismasinate juures. Muide, kas kellelgi mulle 2300 eurot ei ole anda. 😀 Ostaks uue vinge masina.

Enne üheksat jõudsime lõpuks koju. Väsinud, aga õnnelikud. Tegime veel lõplikult valmis sünnipäevakingituse Martale, aga sellist juba järgmises postituses.

 

Lõppu veel pildike minu kallist!

Oleme koos olnud juba pea 11a, millest täna saab 2a abielus oldud.

Palju õnne meile! 😀

 

Aga nüüd pannkoogile! Musi tehtud kookide lõhn kutsub sööma!

 

 

 

4 Responses to “Mõnus päev perega 8.07.2011”

 1. miilumaalu Says:

  Appi, kui lahe 😀 Ja veelkord Palju palju õnne teile Meie pere poolt 🙂 Ning jätkake samas vaimus olete Kõigile EESKUJUKS :DDDDD SupperHüpperMegaSuured Kallid teile :PPPPP

 2. blondinka8 Says:

  Õnne ja armastust Teile teineteise seltsis 🙂

 3. Kristina Says:

  Palju õnne teile aastapäevaks:)

 4. Anni Says:

  Aitäh teile ilusate soovide eest!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s