Anni hobilehekülg

Minu erinevate hobide pesapaik

Laur ja Sadam Arukülas 11 august 2010

Filed under: Uncategorized — Anni @ 12:35 e.l.
Tags: ,

Täna hommikul juhtis sõbranna tähelepanu täna toimuvale Laur ja Sadam tasuta kontserdile. Viitasin mehele edasi ja ta oli rõõmuga nõus õhtul see käik teha. Super!

Õhtul pakkisime lapsed kaasa ja sõitsime naabervalda elamust saama. Ja selle ma ka sain! Kontsert oli mõnus. Ilma liigse tehnikata. Ümber lava põlesid tõrvikud, laval mitukümmend teeküünalt. Rahvast oli umbes paarisaja jagu ma arvan. Väikesest telgist sai osta saiakesi ja sooja teed. Tõeline romantika! 😀

Esimese tunni pidin lisaks jälgima ringi tormavaid lapsi, kuid kui Väiksem kärusse magama jäi, siis oli asi veel mõnusam. See oligi selline soe kaisukontsert. Võta kaasa soe tekk, oma kõige kallim inimene, poe talle mõnusalt sülle ja naudi! Kaks tundi möödus linnutiivul!

Peale kontserti sai osta plaate (minu üllatuseks vaid 75kr eest/tk) ja Sadama raamatut, mille tutvustus see suveränd tegelikult vist pisut ongi. Sain raamatu minagi. Lisaks sisse autogrammi ja põsele musi. 😛

Kõik kellel võimalust, minge kaege ise üle! Miks mitte olla kohal mõnel varahommikusel kontserdil! Millal selline isemoodi võimalus veel tekib!

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s