Anni hobilehekülg

Minu erinevate hobide pesapaik

Päev albumitega 12 juuli 2010

Filed under: Uncategorized — Anni @ 7:07 p.l.
Tags:

Sünnipäeva puhul võtsin eile vabaduse terve päeva vaid oma hobiga tegeleda. Nii ladusingi õue lauale paberid, joonlaua, liimi, giljotiini ja muu vajaliku ning asusin tegutsema.

Pean mainima, et asi on ikka palju palju mõnusam, kui on korralikud tööriistad. Kallis kaasa soovitas mulle imehäid klambreid, millega albumilehti enne köitmist koos saab hoida, samuti aitas ta mul auke puurida (puurpink on ikka hea, tead, et suk tuleb otse). Giljotiiniga on lausa lust lehti parajaks lõigata.

Kui eelmine kord pusserdasin terve päeva ühe albumi kallal, siis nüüd valmis neid lausa kolm!

Aga kõigist siis järgemööda. 🙂

Esimene sai tehtud kindlale inimesele. See läheb mu vanatädile sünnipäevaks. Sisse paneme mõned pildid endast ja lastest. Eesmärgiks oli teha selline üsnagi tavaline album, mis siis sobiks juba vanemale inimesele.

See tuli selline. Kasutasin kaanel valget linast riiet ja kaunistuseks liimisin paelu. Sees on vist 210 grammised paberid kui ma ei eksi, esimene leht on kalka. Sisekaas on mustriline valge.

Aukude puurimisega läks veidi nihu.  Esimene kord õnnestus need liiga ääre pealeteha. Tegin siis uue rea õigele kohale ja üleliigsetega tuli lihtsalt midagi välja mõelda.

Selline on siis album nr 1.

Teine album on nn roosa printsessialbum. Kaanel kasutasin roosat lilledega suleriiet (on mõnusalt tihe ja paks), pitsi ja Tiimarist ostetud puust kujukesi. Sisekaas on roosatäpiline. Lehed on samad, mis eelmisel. Küljelt saab albumi paelakestega kokku siduda. See album sai tehtud mõttega “kui mingit paremat ideed ei tule, siis jätan oma tüdrukutele”. Meie majja see siiski ei jäänud vaid leidis juba samal õhtul uue omaniku.

Album nr 2 nüüd siis.

Kolmas album on veel omanikuta. Eks seisab ja ootab siin. Selle tegin rohelistes toonides. Kaas on sama valge linane, mis esimesel albumil, kaunistuseks on peal roheline pael ja puust teokleepsud. Sisekaas on roheline heledama lillemustriga. Sisuks ikka sama paber, mis eelmistel.

Kui eelmiste albumite puhul tegi puurimise mu mees, siis viimasega pidin ise hakkama saama. Mees oli selleks ajaks juba tuppa jalkat vaatama läinud. Ja polnud siin rasket midagi! 😀 Ilusti sain puuritud. 😛

Omanikuta album nr 3.

Oi kuidas on isu veel mõned teha. 😀

Advertisements
 

3 Responses to “Päev albumitega”

  1. Marika Says:

    Nii ilusad, eriti printsessi oma! Ma juba ootan, et saaks ka koju meisterdama 🙂

  2. ohakalind Says:

    Vaatamata tänapäevastele tehnikaimede olemasolule, olen ma kuuma tõttu tihti arvutist eemal ja kuna mälus pole ju midagi, nii näen nüüd, et Sul on sünnipäev olnud!!! Igal juhul palju palju õnne! Ja see ongi õige kui omal sünnipäeval tegeleda asjadega, mis ENDALE meelehead pakuvad 😀


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s