Anni hobilehekülg

Minu erinevate hobide pesapaik

Käsitööhullus ründas 28 mai 2008

Filed under: Uncategorized — Anni @ 3:40 p.l.
Tags:

Ostsin esmaspäeval omale uue raamatu – “Mütsiraamat”. Ootasin juba tükk aega seda. Nüüd näpud sügelevad, et saaks juba heegelnõela ja -niidi järgi haarata. Olen mitu korda seda läbi lapanud. Nüüd ei tea millisest mustrist alustada. No ja iseasi see, millal mu plika jõuab kõik need mütsid ära kanda. 😛  Peaks tellimustöid tegema hakkama. Sellega on ka jälle nii, et siis sa PEAD tegema. Vot just selleks ajaks ja sellise valmis. Kui endale nokitseda siis ei ole pressi peal. Iga kell võid töö nurka visata. No ja tulemus pole ja nii tähtis. Mitte te ma endale ilusid töid ei tahaks.

Njah, igaljuhul eile siis tirisin Annika rõõmuks oma lõngakorvi välja. Annika aitas omakroda lõngad korvist välja vedada. 😀 Alustasin ühte valget lillelise äärega mütsi. Eile õhtul sai tehtud vaid 6 rida, siis murdis uni. Mis teha kui ei ole harjunud tööinimene olema. Töö konti ei murra, vaimu aga küll. 😛

Loodan paari päevaga mütsikese ikka valmis saada. Siis saab uue kallale asuda. Tegelikult on nii palju asju,mida tahaks kõik teha. Õmmelda tahaks.

Üks seelik seisab juba paar kuud poolikuna. Ometi olin esialgu nii ähmi täis. Nüüd ei saa seda vaikset hetke, et istuks ja nokitseks. Isegi kui tahtmist on.

Advertisements
 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s